czwartek, 1 marca 2012

Bohaterowie

Główni bohaterowie

Lucy. Główna bohaterka opowiadania. Ma 18 lat. Jest to szatynka o brązowych oczach. Gdy jej kuzyn przeprowadza się do Londynu wraz z zespołem jej życie zmienia się o 180 stopni.

Jessica. Starsza o półtora roku siostra Lucy. Jest to szatynka o brązowych oczach.  Jeden błąd w życiu przewrócił jej świat do góry nogami.

Emma. Rówieśniczka i przyjaciółka Lucy. Jest to blondynka o brązowych oczach. Zawsze wspiera swoją przyjaciółkę jak tylko może.  Mimo wielu nieszczęść w jej życiu patrzy na świat pozytywnie.

Louis. Ma 20 lat. Jest kuzynek Lucy i Jessici. Ma dziewczynę Eleanor, z którą po przeprowadzce będzie mógł spędzać więcej czasu. Z nim człowiek nigdy się nie nudzi.


Harry. Ma 18 lat. Kolejny członek zespołu One Direction. Mimo, że jest najmłodszy nikt go tak nie traktuje. Sądzi, że życie go już nie zaskoczy, sam nie wie jak bardzo się myli.


Liam. Ma 18 lat. Najrozsądniejszy z całego zespołu. Ma dziewczynę Danielle, w którą jest zapatrzony jak w obrazek. Lecz nie umie zapomnieć o przeszłości.


Niall. Ma 18 lat. Najbardziej roześmiany członek zespołu. Mówi, że osiągnął wszystko co chciał, lecz los lubi płatać figle.


Zayn. Ma 19 lat. Kolejny i ostatni członek zespołu. Wszyscy widzą w nim buntownika, lecz do końca nim nie jest. Pod tak zwaną maską kryje się zupełnie inny człowiek i jedna osoba pomoże mu to odkryć.


Pozostali bohaterowie występujący w opowiadaniu.

Annabeth - przyjaciółka Jessici.

Elizabeth i Paul - rodzice Jessici i Lucy.

Jake - brat Jessici i Lucy. Ma 7 lat.

Eleaonr - dziewczyna Louisa.

Danielle - była dziewczyna Liama.

Gertrude - babcia Emmy.

Philip - były chłopak Lucy. Ma 20 lat.

Camille - znajoma zespołu.

Aria - starsza siostra Zayna

Amanda - brunetka, znajoma Nialla z baru.

Max - narzeczony Ari.

Patricia - mama Zayna i Ari.

Megan - młodsza siostra Louisa, kuzynka Lucy.

Alex - blondynka, była dziewczyna Zayna.

Hayley - blondynka, znajoma Liama i Lucy.

Nate - chłopak Jessici.

Brandon - brat Emmy.

Jay - mama Louisa.

Holly - bratanica Emmy.

Susan - szwagierka Emmy.

3 komentarze:

 1. juz mi sie podoba *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam czekam czekam :D Będzie cudownie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajni bohaterowie. Tylko że się pomyliłaś, no bo Liam i Niall mają 19 lat. Ale jeżeli Tobie tak się podoba to O.K i tak będę czytała.
  BUZIAKI ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń